Nescafe 3ü1 Arada 10. Yıl Çekiliş Kampanyası - Nescafe BMW 116i Otomobil Çekiliş Kampanyası

2014 Nescafe 3ü1 Arada Çekiliş Kampanyası - Nescafe 3ü1 Arada Mercedes A180 ve Play Station 4 Çekilişi

Nescafe Çekiliş Kampanyası - 2013 Nescafe BMW 3.16i Çekiliş Kampanyası

Nescafe Çekiliş Kampanyası - Nescafe Volkswagen Tiguan Çekiliş Kampanyası için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Nescafe 3ü1 Arada 10. Yıl Çekiliş Kampanyası - Nescafe BMW 116i Otomobil Çekiliş Kampanyası Çekiliş Sonuçlarını görmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Nescafe-3ü1-Arada-10.Yıl-Çekiliş-Kampanyası-Nescafe-BMW-116i-Otomobil-Çekiliş-KampanyasıNescafe 3ü1 Arada ’nın 10.Yıl Kampanyasına katılanlar 2011 model BMW 116i Otomobil kazanma fırsatı yakalıyor...

05.01.2011 - 31.03.2011 tarihleri arasında promosyonlu Nescafe 3ü1 Arada Original, Bol Kahve Tadı, Bol Krema Aromalı, 2si1 Arada ve Fındık Aromalı ürünlerinden satın alarak promosyonlu paketlerinin içindeki mesajlarınızı türkçe karakter kullanmadan şifreyi ad, soyad ve adresleriyle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak yazıp tüm operatörlerden 3222 ‘ye kısa mesaj olarak veya www.nescafe.com.tr/ internet sitesine girerek kampanyaya katılım bölümüne şifre, ad soyad, GSM numarası ve adres bilgilerini yazıp ücretsiz olarak gönderenler 2011 model BMW 116i otomobil kazanma şansı yakalıyor.Hediyeler:
10 Adet BMW 116i 2011 model otomobil.

Çekiliş Tarihi: 05.04.2011
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler, 08.04.2011 tarihinde Radikal Gazetesi Türkiye baskısında ve www.nescafe.com.tr web sitesinde duyurulacaktır. İlan tarihinden itibaren, yasal başvuru süresi asil talihliler için ilk 15 gün, asil talihliler başvurmadığı taktirde yedek talihliler için ikinci 15 gündür. Yasal süreler içinde U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’ne mesai saatleri içinde, kimliği ve ikramiye kazandığı şifreli ürün paketi ile başvurmayan ve kendilerine iadeli taahhütlü mektupla bildirilecek evrakları tam olarak teslim etmeyen asil talihlilerin hakkı sırası ile yedeklere geçecektir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır.


ÖNEMLİ: Kazanan talihlilerin ikramiyelerini alabilmeleri için şifreli ürün ambalajlarını, kampanya süresince saklamaları gerekmektedir. ikramiye tesliminde şifrenin bulunduğu ürün ambalajının ibrazı zorunludur. Hediye tesliminde şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız.

KAMPANYA HAKKINDA KISA BİLGİLER

Kampanya Hangi Ürünlerde Yapılıyor?
Tüketiciler promosyonlu 18 gr Nescafe 3ü1 Arada Original. Bol Kahve Tadı, Bol Krema Aromalı, 2si1 Arada ve Fındık Aromalı ürünlerinden her hangi birini alarak kampanyaya katılma hakkı elde edebilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?
05.01.2011 (00.00) - 31 .03.2011(23.59) tarihleri arasında Türkiye Genelinde yürütülecek kampanyaya, promosyonlu 18 gr Nescafe 3ü1 Arada Original, Bol Kahve Tadı, Bol Krema aromalı, 2sil Arada ve Fındık Aromalı ürünlerinden satın alan tüketiciler, satın aldıkları promosyonlu paketlerinin içindeki şifreyi ad, soyad ve adresleriyle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak yazıp tüm operatörlerden 3222ye kısa mesaj olarak veya www.nescafe.com.tr internet sitesine girerek kampanyaya katılım bölümüne şifre, ad soyad, GSM numarası ve adres bilgilerini yazıp ücretsiz olarak göndererek kampanyaya katılabilecektir.

Şifre Nerede Yazıyor?
Promosyonlu 18 gr Nescafe 3ü1 Arada Original, Bol Kahve Tadı, Bol Krema aromalı, 2sil Arada ve Fındık Aromalı paketlerinin iç yüzünde üst kısma yakın bir yerde yazıyor. Teknik sebeplerden dolayı promosyona dahil kampanya ürünlerinin içerisinde şifre çıkmaması ve-veya şifrenin okunamaması gibi durumlarla karşılaşılabilir. Bu durumla karşılaşan tüketicilerin aşağıda numarası belirtilen Nestle Tüketici Danışma Hattı ve U2 Kampanya Danışma Hattına başvurmaları gerekmektedir.

Adımı ve Soyadımı Türkçe Karakter Veya Küçük Büyük Harf Ayrımı Olmadan Gönderebilir Miyim?
Cep telefonlarının özellikleri farklılık gösterdiğinden mesajlarınızı Türkçe karakter kullanmadan göndermeniz gerekmektedir. Küçük veya büyük harf kullanımı katılımı etkilemez.

Kampanya Bilgileri ve Görseli Nescafe internet sitesinden alınmıştır. Detaylı bilgi ve Katılım koşulları için mutlaka www.nescafe.com.tr/ internet sitesini ziyaret ediniz.


Nescafe BMW Kampanyası, Nescafe 3ü1 Arada BMW Kampanyası, Nescafe 2si1 Arada BMW Kampanyası, Nescafe BMW Çekiliş Kampanyası, Nescafe Katılım Formu, Nescafe BMW Kampanyası Katılım Formu, Nescafe 3ü1 Arada 10. Yıl Çekiliş Kampanyası, Nescafe BMW 116i Otomobil Çekiliş Kampanyası

Nescafe Volkswagen Tiguan Kampanyası, Nescafe 3ü1 Arada Volkswagen Tiguan Kampanyası, Nescafe 2si1 Arada Volkswagen Tiguan Kampanyası, Nescafe Volkswagen Tiguan Çekiliş Kampanyası, Nescafe Katılım Formu, Nescafe Volkswagen Tiguan Kampanyası Katılım Formu, Nescafe 3ü1 Arada Çekiliş Kampanyası, Nescafe Volkswagen Tiguan Otomobil Çekiliş Kampanyası, Nescafe Çekilişi, Nescafe 3ü1 Arada, Nescafe 3in1, Nescafe Çekiliş Kampanyası, Nescafe Volkswagen Tiguan Çekiliş Kampanyası, Nescafe Şifre Gönder, Nescafe Kod Gönder, Nescafe Araba Çekilişi, Nescafe

6 yorum:

 1. marketten falan almak şartmı? toptancıdan alsam geçerli olurmu?

  YanıtlaSil
 2. ŞİFRE GÖNDERİYORUZDA BU FATURA VE FİŞ NEYİN NESİ..... KAMPANYADAN OLDUĞU GİBİ ŞİFRE DİYOR.KAFADAN YAZILACAK DEĞİL YA...........MİKAİL K

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. fiş gerekiyormu veya ambalaj yeterlimi

   Sil
 3. fiş isteniyormu veya ambalaj yeterlimi

  YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.