Migros Prima Kampanyası

migros-prima-kampanyasıMigros 'larda ve Migros Sanal Market ‘ten Prima Mega Paket Alana Prima Premium Care DryMax 3 TL İndrimli!

13 Ocak - 26 Ocak 2011 tarihleri arasında Migros 'larda ve Migros Sanal Market’ten Money Club Kart , Money Card veya Money Club Kart özellikli kartlarınız ile Prima Mega Paket ürünü alışverişinde Prima Premium Care ürününe 3TL indirim fırsatı.


Kampanya Detayları:
13 – 26 Ocak 2011 tarihleri arasında Migros ya da Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli kartlarınız ile Prima Mega Paket ürünü alışverişinde Prima Premium Care ürünün aynı sepette bulunması durumunda, Prima Premium Care ürününe 3TL indirim yapılacaktır.

Sanal Market’ten alışveriş yapan müşterilerin , içinde Prima Mega paket alışveriş sepetlerinde, indirimli ürün olan Prima Premium Care eklemeleri gerekmektedir. Care eklemeleri gerekmektedir. Alışveriş sırasında teknik nedenlerden dolayı indirim tutarı düşmediği takdirde, indirim tutarı 2 gün içinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize indirim olarak yansıyacaktır.

Migros Sanal Market’ten Sipariş Vermek için;
www.sanalmarket.com.tr/ ’yi tıklayabilir veya 444 1044 Kangurum ve Migros Sanal Market Sipariş Hattını Arayabilirsiniz.

Size en yakın Migros 'u öğrenmek için www.migros.com.tr/ internet sitesini ziyaret ediniz.

Migros Kampanyalarını ve Migros Migroskop Ürünlerini görmek için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Kampanya Bilgileri ve Görseli Migros internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için www.migros.com.tr/, www.sanalmarket.com.tr/ internet sitelerini veya Migros Mağazalarını mutlaka ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.