Doritos Aston Martin Vantage V8 Otomobil Kampanyası - www.tytz.com

Doritos Çekiliş Sonuçları - Doritos Aston Martin Çekiliş Sonuçlarını görmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Çekiliş Sonuçlarının E-Posta adresinize gelmesini istiyorsanız Sadece E-Posta adresinizle Sitemize üye olabilir, Facebook veya Twitter sayfamızı takip ederek Çekiliş Sonuçlarını öğrenebilirsiniz

Sitemize Üye Olmak için Buraya,
Facebook Sayfamız'dan takip etmek için Buraya,
Twitter Sayfamızdan takip etmek için Buraya tıklayabilirsiniz.


Doritos-aston-martin-kampanyasıDoritos ürünlerinden alanlar Aston Martin Vantage V8 otomobil kazanma şansı yakalıyor...

20 Aralık 2010 - 15 Mart 2011 tarihleri arasında kampanyalı tüm Doritos Aile ve Süper Boy ürün paketlerinden çıkan şifreyi, ad soyad adres ile beraber aralarında birer boşluk bırakarak Türkçe karakter (c,ğ,ı,ö,s,ü) kullanmadan tüm operatörlerden 7516’ya kısa mesaj gönderenler veya www.tytz.com internet sitesinden şifreyi ad soyad adres ve cep telefonu bilgileriyle birlikte ücretsiz gönderenler Aston Martin Vantage V8 otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
Aston Martin Vantage V8 Otomobil.

Çekiliş Tarihi: 18 Mart 2011
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan Talihliler 22 Mart 2011 tarihinde Radikal gazetesi Türkiye baskısında yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihli 06 Nisan 2011 tarihine kadar, yedek talihliler 21 Nisan 2011 tarihine kadar kimliği ve ikramiye kazandığı şifreli ürün şeridi ile U2
Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. İkramiye teslim tarihi yedek son başvuru tarihinden itibaren 15 gündür.

ÖNEMLİ: Kampanyaya katıldığınız paket içerisinden çıkan şifrenin bulunduğu şeridi saklamanız gerekmektedir. İkramiyeyi almak için şifrenin bulunduğu şerit sizden istenecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılacaksınız?
Belirtilen tarihler arasında kampanyalı tüm Doritos Aile ve Süper Boy ürün paketlerinden çıkan şifreyi, ad soyad adres ile beraber aralarında birer boşluk bırakarak Türkçe karakter (c,ğ,ı,ö,ş,ü) kullanmadan tüm operatörlerden 7516’ya kısa mesaj gönderenler veya www.tytz.com internet sitesinden şifreyi ad soyad adres ve cep telefonu bilgileriyle birlikte ücretsiz göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Kısa mesajda ve internet formunda ad soyad adres bilgisi eksik olan katılımcılar çekilişe katılamayacaklardır. İkramiyeler kısa mesajda ad soyad adres bilgisi eksiksiz bulunan katılımcıya verilecektir.

14 Şubat 2011 tarihinde yeni şifre ile yapılan bütün katılımlar 2 (iki) çekiliş hakkı kazandıracaktır.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi www.tytz.com internet adresi ile 0 212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri ve Görseli TYTZ internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi ve katılım koşulları için www.tytz.com internet sitesini mutlaka ziyaret ediniz.

Kampanya Etiketleri: Doritos Acı Tatlı, Doritos TYTZ, Doritos Aston Martin Çekiliş Kampanyası, Doritos Aston Martin Çekilişi, Doritos Katılım Formu, Doritos TYTZ Katılım Formu, Doritos Araba Kampanyası, Doritos Aston Martin Kampanyası, Doritos Kampanyası, Doritos Aşk Tatlıdır, Doritos.com.tr

Doritos Çekiliş Sonuçları, Doritos Aston Martin Çekiliş Sonuçları, Doritos Aston Martin Otomobil Çekiliş Sonuçları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.