Forum Trabzon AVM 2011 Model Audi Q7 Kampanyası

forum-trabzon-avm-audi-q7-kampanyasiForum Trabzon Alışveriş Merkezinden alışveriş yapanlar, 2011 Model Audi Q7 kazanma fırsatını yakalıyor...

22 Ekim 2010 - 26 Aralık 2010 tarihleri arasında Forum Trabzon Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan mağazalardan 100 TL ve katları ( her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı ) tutarında alışveriş yapıp fişleriniz ile birlikte kampanya standına gelin, pos cihazından, üzerinde 1 adet şifre bulunan çıktı üzerindeki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte tüm gsm operatörlerinden 5899 no’lu kampanya hattına eksiksiz gönderin, 2011 model Audi Q7 kazanma fırsatını yakalayın.

Hediyeler:
1 Adet Audi Q7 3.0 TDI Quattro Tiptronic 2011 Model Otomobil

Çekiliş Tarihi: 30 Aralık 2010 saat:14.00
Çekilişin Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: 01 Ocak 2011 tarihli Hürriyet Gazetesi, ayrıca asil ve yedek talihlilere çekiliş sonrası taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacak ve telefonla iletişime geçilecektir. Asil Talihlinin Son Başvuru Tarihi: 16 Ocak 2011, Yedek Talihlinin Son Başvuru Tarihi: 31 Ocak 2011'dir.

Çekilişe Nasıl Katılacaksınız?
Kampanya tarihleri arasında, Forum Trabzon AVM içerisindeki mağazalardankampanya süresince 100 TL ve katları ( her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı ) tutarında alışveriş yapıp fişleri ile birlikte kampanya standına geldiklerinde pos cihazından, üzerinde 1 adet şifre bulunan çıktı verilecektir. ( bu şifre 100 TL ve katları oranında çekiliş hakkı içermektedir.) Bu çıktı üzerindeki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte tüm gsm operatörlerinden 5899 no’lu kampanya hattına eksiksiz gönderenlere yönelik olarak yürütülecektir. Alışveriş yapan tüketicilerin toplam alışveriş tutarları sonucunda, hak ettikleri toplam çekiliş sayısı için cihazdan tek bir şifrenin yer aldığı çıktı alınacak ve bu şifre tüketici tarafından sms olarak gönderildiği takdirde, tüketici hak ettiği çekiliş sayısı kadar sıra numarasına otomatik olarak sahip olacaktır. Mükerrer katılımlarda ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir. Sıra numarası, şifre, isim, soyad ve adres bilgilerinden oluşan katılımcı listesi, Penna Reklam Produksiyon Yazılım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. tarafından çekiliş öncesinde çekilişin yapılacağı TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş.’ye teslim edilecektir. Mesaj sistemini kullandırması nedeniyle, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Vodafone İletişim Hizmetleri A.Ş. bu kampanyada taşıyıcı rol üstlenmektedir. Bu kampanyaya tüm operatör kullanıcıları katılabilir. Kampanyaya katılım, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Teyit için geri dönüş ve benzeri amaçlarla veya düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir.

Kampanya Bilgileri ve Görseli Forum Trabzon AVM internet sitesinden alınmıştır.Detaylı Bilgi ve Katılım koşulları için www.forumtrabzon.com intirnet sitesini veya Forum Trabzom AVM'yi ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.