Magnum Bentley Continental GTC Otomobil Kampanyası - www.dondurmaninaltincagi.com

Magnum Çekiliş Kampanyası – Magnum Porsche Çekilişi

magnum_dondurmanin_altin_cagi_magnum_bentley_kampanyasiMagnum Gold, Magnum Classic, Magnum Badem, Magnum Beyaz, Magnum AntepFıstık, Magnum Double Karamel, Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut-Böğürtlen ürünlerinden alanlar Bentley Continental GTC Otomobil Kazanma Şansını Yakalıyor...

21.06.2010 - 01.08.2010 tarihleri arasında Promosyonlu Magnum Gold, Magnum Classic, Magnum Badem, Magnum Beyaz, Magnum AntepFıstık, Magnum Double Karamel, Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut-Böğürtlen ürünlerinden satın alın, ürün çubuklarında bulunan şifreyi ad soyad adres bilgileriyle birlikte, kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 2992 numaralı kampanya hattına kısa mesaj ile göndererek veya www.dondurmaninaltincagi.com/ internet adresine girerek kampanyaya katılım bölümüne yazarak çekilişe katıln, Çekiliş sonucunda Bentley Continental GTC Otomobil Kazanma Şansını Yakalayın.

Ayrıca Iphone kullanıcıları Magnum Kampanya sayfasındaki ve Facebook kullanıcıları da Magnum Türkiye Fan Sayfası’ndaki ilgili bölümlere şifre, ad, soyad, adres, cep telefonu ve email bilgilerini yazarak kampanyaya katılabilirler.

Hediyeler:
1 Adet Bentley Continental GTC Otomobil

Çekiliş Tarihi: 10.08.2010
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 15.08.2010 tarihli Hürriyet Gazetesi Pazar Eki Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

ÖNEMLİ: Kazanan talihlilerin ikramiyelerini alabilmeleri için şifreli ürün çubuğunu kampanya süresince saklamaları gerekmektedir. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan şifrenin bulunduğu ürün çubuğunun ibrazı zorunludur.

SMS ile Katılım Örneği
ÖRNEK: N&W9DS&H DIDEM MOLAY BUYUKDERE CD NO:18 SISLI ISTANBUL

İKRAMİYE TESLİMİ:
Çekiliş sonucu ikramiye kazanan asil talihli 30.08.2010 tarihine kadar, asil talihli süresi içinde başvurmazsa sırası ile yedek talihliler 14.09.2010 tarihine kadar kimliği ve ikramiye kazandığı şifreli ürün çubuğu ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ve ikramiye kazandığı şifreli ürün çubuğu ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 03.03.2010 tarihli ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-440-2064 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi www.dondurmaninaltincagi.com/ internet adresinden ve 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan veya info@u2.com.tr adresine başvurarak öğrenebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri ve Görsli Magnum ve Dondurmanın Altın Çağı internet sitesinden alınmıştır. Katılım Koşulları ve Detaylı Bilgi için mutlaka www.dondurmaninaltincagi.com/ internet sitesini sitesini ziyaret ediniz veya 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattını arayınız.

1 yorum:

  1. burada çekiliş tarihleri olarak 2010 diyor, bunda bir hata yok mu????

    YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.