Vakıfbank 81 İl için 81 Volkswagen Jetta Otomobil Kampanyası

Vakıfbank Worldcard 81 İle 81 Otomobil Çekiliş Sonuçları - Vakıfbank Çekiliş Sonuçlarını görmek için Buraya tıklayın.

vakifbank-worldcard-81-il-81-volkwagen-jetta-kampanyasiVakıfbank Worldcard Tüm Türkiye’ye Kazandırıyor! Vakıfbank Worldcard ile alışveriş yapanlar, 2010 model Volkswagen Jetta marka otomobil Kazanma şansını yakalıyor...

01.05.2010 - 31.07.2010 tarihleri arasında Vakıfbank 'a ait tüm kredi kartlarıyla (ticari kredi kartları hariç) toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan müşteriler ile kampanya tarihleri arasında ilk defa kredi kartı başvurusu yapıp yine bu tarihler arasında başvurusu onaylanan müşteriler 81 Adet 2010 model Volkswagen Jetta marka otomobilden birini kazanma şansını yakalıyor.

Hediyeler:
Her ilden bir VakıfBank Worldcard sahibine 1 adet 2010 Model Volkswagen Jetta, 1.6 lO2Hp Primeline Otomobil.

Çekiliş Tarihi ve Yeri: 9 Ağustos 2010
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: 11.08.2010 - Takvim Gazetesi - www.vakifkart.com.tr internet sitesi - VakıfBank Kredi Kartları Başkanlığı Halkalı - İstanbul adresinde de listeler asılmak suretiyle ilan edilecektir.

İlk defa VakıfBank kredi kartı başvurusu yapıp kampanya tarihleri arasında kartı onaylanan müşterilere 5 adet çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya Kuralları:
ilk defa VakıfBank kredi kartı başvurusu yapıp kampanya tarihleri arasında kartı onaylanan müşterilerimize 5 adet çekiliş hakkı verilecektir.
Vakıf Bank kredi kartıyla yapılan her 50 TL alışveriş tutarına 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Örneğin, 5 seferde yapılan 10+20+55+100+50 alışverişleri toplamı 235 TL için 4 çekiliş hakkı verilecektir.)
Nakit iade ve/veya puan kullanımları, hesaba yatan paralar, faiz, vergi, fon bede(i dikkate alınmayacaktır.
Ek kart sahiplerinin yaptıkları harcamalar asıl kart sahibinin harcamalarına eklenecektir.
Çekiliş aşamasında, kart başvuruları ve yapılacak harcamalara atanacak kura numaraları, müşterinin kredi kartı hesabının bağlı olduğu şubenin yer aldığı illere göre değerlendirilecektir.
Her ilden bir VakıfBank Worldcard sahibine 1 adet 2010 Model Volkswagen Jetta, 1.6 lO2Hp Primeline binek araç hediye edilecektir.

Vakıf Bank Personeli, Vakıf Bank ticari kredi kartı sahipleri ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Kampanya bitiş tarihi itibariyle, Bankamız kredi kartında asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli, iptal veya aktif olmayan kart hamilleri çekilişe dahil edilmeyecektir.
ikramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Kampanya Bilgileri ve Görseli Vakıfbank Vakıfkart internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi ve Katılım Koşulları için mutlaka www.vakifkart.com.tr/ internet sitesini ziyaret ediniz.

2 yorum:

  1. Doğruluk derecesi önemli, hala 2010 model demesi pek
    inandırıcı deyil? Bana çıkarsa inanırım.

    YanıtlaSil
  2. Bu Piyangoyu Matematik bilen bir kisinin duzenlemis oldugu soylenemez. Istanbul,Ankara ve Izmir kentlerine 1 er adetten 3 adet arac,Bilecik,Kastamonu ve Agri'ya birer aractan 3 arac.

    Buyuk kentlerdeki Piyango cikma olasiligini da varin siz hesaplayin lutfen.

    YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.