Prima - www.prima.com.tr 'ye Üye Olun Kazanın

prima
Prima 'nın internet sitesine üye olun, 1 Yıllık Ücretsiz Bebek Bezi Kazanma Şansını Yakalayın...

28 Şubat 2010 tarihine kadar her gün Prima 'nın www.prima.com.tr/ internet sitesine üye olan 100. kişi 1 yıllık ücretsiz bebek bezi kazanıyor. Yapmanız gereken tek şey üye olmak. Prima İnternet sitesine Üye olmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Bir yıllık bebek bezi hediyesi 20 adet Jumbo Paket Primayı kapsamaktadır.

Her gün siteye üye olan 100. kişi. 1 yıllık bebek bezi almaya bak kazanacaktır. Bu kampanya 28 Şubat 2010a kadar geçerlidir.

Kampanya Bilgileri ve Görseli Prima İnternet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için mutlaka www.prima.com.tr/ internet sitesini ziyaret ediniz.

1 yorum:

  1. Prima ailesine teşekkür ediyoruz. Bana ve eşime bu dünyadaki en güzel hediye üçüz kızlarım. 20.11.2009 yılında doğdular ve bu günden itibaren hep prima kullandım ve çocuklarımız çok rahat etti. Benim ve eşimin sizden ricası masraflarını bu zamana karşıladık ve karşılıyoruz da. Ancak Prima ailesi olarak çocuklarımızın bez ihtiyaçları için sizlerden yardım talep ediyoruz. Üçüzlerimizin resimlerini göndermek istiyoruz ama sitenize ekleyemedik. Bebek bezi için sizden yardım talep ediyorum. Çalışmalarınızı takdir ediyoruz ve başarılarınızın devamını diliyoruz.

    YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.