Nescafe - Her Mükemmele Audi Kampanyası

Nescafe Volkswagen Tiguan Kampanyası, Nescafe 3ü1 Arada Volkswagen Tiguan Kampanyası için tıklayın.

Nescafe 3ü1 Arada 10. Yıl Çekiliş Kampanyası - Nescafe BMW 116i Otomobil Çekiliş Kampanyası ile ilgili detaylı bilgi için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Nescafe Her Mükemmele Çekilişle Bir Audi Kampanyasına Katılın, Audi Otomobil Kazanma Fırsatını Yakalayın...

04.01.2010 – 30.04.2010 tarihleri arasında NESCAFE 3ü1 Arada Original, Bol Krema, Bol Kahve ve NESCAFE 2si1 Arada Alın, Paketteki şifreyi 4544'e SMS ile veya www.nescafe.com.tr
internet sitesinde kampanyaya katılım bölümüne girin Audi Otomobil Kazanma Şansını Yakalayın.

ÇEKİLİŞE NASIL KATILACAKSINIZ?
1) NESCAFE 3ü1 arada Orijinal, Bol Krema, Bol Kahve ve NESCAFE 2si1 Arada paketlerinin içindeki şifreyi adınızı soyadınızı ve adresinizi kelime aralarında birer boşluk bırakarak yazıp tüm operatörlerden 4544 nolu numaraya kısa mesaj olarak gönderin ve çekilişe katılın. Örnek: (NE3FG5PS CAGRI GUNEYSU BUYUKDERE C. NO:255 MASLAK-İSTANBUL)
2) Kampanyaya, www.nescafe.com.tr/ internet sitesinde kampanyaya katılım bölümüne şifre, ad soyad adres ve cep telefonu bilgilerinizi yazarak katılabilirsiniz.

Hediyeler:
NESCAFE 3ü1 Arada Original ürünü alanlar 1 adet AUDİ A6 2.0 TDI 136 hp Multitronic 2010 model,
NESCAFE 3ü1 Arada Bol Krema ürünü alanlar 1 adet AUDİ Q5 2.0 Turbo FSI Quattro 211 hp S tronic 2010 model,
NESCAFE 3ü1 Arada Bol Kahve ürünü alanlar 1 adet AUDİ TT Coupe 1.8 Turbo FSI 160 hp Manuel 2010,
NESCAFE 2si1 Arada ürünü alanlar 1 adet AUDİ S3 2.0 Turbo FSI Quattro 255 hp Manuel 2010 model araç.

Çekiliş Tarihi: 06 Mayıs 2010
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi: (Kazanan talihliler) 12 Mayıs 2010 - Radikal gazetesi Türkiye baskısında ve www.nescafe.com.tr/ web sitesinde duyurulacaktır. İlan tarihinden itibaren, yasal başvuru süresi asil talihliler için ilk 15 gün, asil talihliler başvurmadığı takdirde yedek talihliler için ikinci 15 gündür. Yasal süreler içinde U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’ne mesai saatleri içinde, kimliği ve ikramiye kazandığı şifreli ürün paketi ile başvurmayan ve kendilerine iadeli taahhütlü mektupla bildirilecek evrakları tam olarak teslim etmeyen asil talihlilerin hakkı sırası ile yedeklere geçecektir.

YARIŞMAYA NASIL KATILACAKSINIZ?Ayrıca kampanyaya kısa mesaj ile katılan ve şifrenin üzerinde “10 kontör kazandın” ibaresini bulan katılımcılar çekilişe katılmak için şifreyi 4544 e gönderdiklerinde ayrıca 10 kontör/2,5 dakika hediye kazanacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Kısa mesaj ve www.nescafe.com.tr/ internet adresi yolu ile kampanyaya katılan tüketicilerin, içindeki şifreyi gönderdikleri ürün paketini ikramiye teslim alınana kadar saklamaları gerekmektedir. Talihliler, üzerindeki şifreyi gönderdikleri ürün paketini kimlikleri ile beraber ibraz edemedikleri takdirde, kazandıkları ikramiyeyi alma hakkını kaybedeceklerdir. İkramiyeler kısa mesaj ve internet katılımlarında ad soyad bilgisi bulunan katılımcılara verilecektir.

Kampanya kurallarının tamamını promosyona katılan satış noktalarından, www.nescafe.com.tr/ web adresinden veya Nestle Tüketici Danışma Hattı’ndan (0800 211 02 18) ve 0212 212 40 30 numaralı U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.
Kampanyaya katılan herkes, bu kampanya kurallarını aynen kabul etmiş sayılır.

Kampanya Bilgileri ve Görseli Nescafe internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi ve Katılım Koşulları için www.nescafe.com.tr/ internet sitesini mutlaka ziyaret ediniz.

Nescafe 3ü1 Arada 10. Yıl Çekiliş Kampanyası - Nescafe BMW 116i Otomobil Çekiliş Kampanyası ile ilgili detaylı bilgi için BURAYA tıklayabilirsiniz.( 2011 Nescafe Kampanyası )

nescafe , nescafe.com.tr , nescafe bmw kampanyası
nescafenin zararları , nescafe kampanya
nescafe kampanyası , nescafe adana , nescafeli kek , nescafe çekiliş , nescafe 3’ü 1 arada , nescafe bmw kampanyası
nescafe bmw , nescafe bmw reklamı , nescafe bmw reklam , nescafe bmw katılım formu , nescafe bmw kazanma şansı , nescafe bmw forum , nescafe bmw kampanyasına katılım , nescafe bmw kampanyasına katılma , nescafe bmw kampanya kodu , nescafe bmw kampanyası , nescafe bmw çekilişi , nescafe bmw reklamı , nescafe bmw reklam , nescafe bmw katılım formu , nescafe bmw kazanma şansı , nescafe bmw forum , nescafe bmw kampanyasına katılım , nescafe bmw kampanyasına katılma , nescafe bmw kampanya kodu , nescafe 10 bmw , nescafe 10 bmw kampanyası, nescafe 100 gr , nescafe 10 bmw nescafe 10 bmw 116i , nescafe 10 bmw çekilişi

Nescafe Volkswagen Tiguan Kampanyası, Nescafe 3ü1 Arada Volkswagen Tiguan Kampanyası, Nescafe 2si1 Arada Volkswagen Tiguan Kampanyası, Nescafe Volkswagen Tiguan Çekiliş Kampanyası, Nescafe Katılım Formu, Nescafe Volkswagen Tiguan Kampanyası Katılım Formu, Nescafe 3ü1 Arada Çekiliş Kampanyası, Nescafe Volkswagen Tiguan Otomobil Çekiliş Kampanyası, Nescafe Çekilişi, Nescafe 3ü1 Arada, Nescafe 3in1, Nescafe Çekiliş Kampanyası, Nescafe Volkswagen Tiguan Çekiliş Kampanyası, Nescafe Şifre Gönder, Nescafe Kod Gönder, Nescafe Araba Çekilişi, Nescafe

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.