Braun Senin Yorumun ile Braun Silk Epil Xpressive Kazanın


Braun Silk Epil "Senin Yorumun" Programına Katılın Braun Silk Epil Xpressive Kazanın

09.03.2009 - 24.03.2009 tarihleri arasında www.denedimbiliyorum.com adresine girin, Üye olarak Yorumunuzu Yazın, 10 Adet Braun Silk Epil Xpressive 'den birini Kazanma Şansını Yakalayın.

"Senin Yorumun" Yarışma Projesi Katılım Koşulları:
www.denedimbiliyorum.com üzerinde yapılan, Braun Silk-epil Xpressive "Senin yorumun" yarışma projesi, 09.03.2009 tarihinde başlayıp 24.03.2009 tarihinde, saat 12:00'de sona erecektir.
Her ne sebeple olursa olsun 24 Mart 2009 tarihinde saat 12:00’den sonra ulaşan yorumlar, yarışmaya katılamayacaktır.
18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi kendilerine ödül verilmez.
Yorumlarını yazmak isteyen tüketiciler www.denedimbiliyorum.com/ sitesine üye olmalıdır. Bu şekilde siteye üye olan herkes yorumlarını paylaşabileceklerdir.
Katılım Koşullarının Devamı için Buraya tıklayın.

Kampanya Bilgileri Denedim Biliyorum internet sitesinden alınmıştır. Detaylı bilgi için www.denedimbiliyorum.com/'u ziyaret edebilirsiniz.

Cardfinans Profilo +6 Taksit Kampanyası

Profilo'dan Cardfinans'a Özel +6 taksit veya Şimdi Alın Ağustos'ta Ödemeye Başlayın!

01 Mart 2009 - 30 Nisan 2009 tarihleri arasında beyaz eşyanızı Profilo'dan Cardfinans'ınızla alın, +6 taksit veya Ağustos'ta Ödemeye Başlama Fırsatını yakalayın.

Kampanya Detayları:
CardFinans kampanyası 01 Mart 2009 – 30 Nisan 2009 tarihleri arasında anlaşmalı Profilo yetkili satıcılarında, Finansbank POS cihazları üzerinden yapılacak olan işlemlerde geçerlidir. Mart ayı harcamaları 4 ay, Nisan ayı harcamaları 3 ay ertelenecektir.

Cardfinans Kullanıcılarının Mart ve Nisan aylarında hesap kesim tarihlerinden önce yapacakları harcamalar Temmuz 2009 ekstrelerine, hesap kesim tarihinden sonra yapacakları harcamaları ise Ağustos 2009 ekstrelerine yansıtılacaktır. Kampanya Detaylarının Devamını Öğrenmek için Buraya tıklayın.Cardfinans Kampanyalarını ve Cardfinans hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için www.cardfinans.com.tr/, www.finansbank.com.tr/ veya www.gucsizde.com/ adresini ziyaret edebilir, 444 0 900 numaralı Cardfinans Çağrı Merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Kampanya Bilgileri Cardfinans internet sitesinden alınmıştır. Detaylı bilgi için www.cardfinans.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cardfinans Bosch +6 Taksit Kampanyası

Bosch'tan Cardfinans'a Özel +6 taksit veya Şimdi Alın Ağustos'ta Ödemeye Başlayın!

01 Mart 2009 - 30 Nisan 2009 tarihleri arasında beyaz eşyanızı Bosch'tan Cardfinans'ınızla alın, +6 taksit veya Ağustos'ta Ödemeye Başlama Fırsatını yakalayın.

Kampanya Detayları:
CardFinans kampanyası 01 Mart 2009 - 30 Nisan 2009 tarihleri arasında anlaşmalı Bosch yetkili satıcılarında, Finansbank POS cihazları üzerinden yapılacak olan işlemlerde geçerlidir. Mart ayı harcamaları 4 ay, Nisan ayı harcamaları 3 ay ertelenecektir.

Cardfinans Müşterilerinin Mart ve Nisan aylarında hesap kesim tarihlerinden önce yapacakları harcamalar Temmuz 2009 ekstrelerine, hesap kesim tarihinden sonra yapacakları harcamaları ise Ağustos 2009 ekstrelerine yansıtılacaktır. Kampanya Detaylarının Devamını Öğrenmek için Buraya tıklayın.

Cardfinans Kampanyalarını ve Cardfinans hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için www.cardfinans.com.tr/, www.finansbank.com.tr/ veya www.gucsizde.com/ adresini ziyaret edebilir, 444 0 900 numaralı Cardfinans Çağrı Merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Kampanya Bilgileri Cardfinans internet sitesinden alınmıştır. Detaylı bilgi için www.cardfinans.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cardfinans Siemens +6 Taksit Kampanyası

Sıemens'te Cardfinans'a Özel +6 taksit veya şimdi alın Ağustos'ta Ödemeye Başlayın!

Mart 2009 - 30 Nisan 2009 tarihleri arasında beyaz eşyanızı Siemens'ten Cardfinans'ınızla alın, +6 taksit veya Ağustos'ta Ödemeye Başlama Fırsatını yakalayın.

Kampanya Detayları:
CardFinans kampanyası 01 Mart 2009 - 30 Nisan 2009 tarihleri arasında anlaşmalı Siemens yetkili satıcılarında, Finansbank POS cihazları üzerinden yapılacak olan işlemlerde geçerlidir. Mart ayı harcamaları 4 ay, Nisan ayı harcamaları 3 ay ertelenecektir. Kampanya Detaylarının Devamını Öğrenmek için Buraya tıklayın.

Cardfinans Kampanyalarını ve Cardfinans hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için www.cardfinans.com.tr/, www.finansbank.com.tr/ veya www.gucsizde.com/ adresini ziyaret edebilir, 444 0 900 numaralı Cardfinans Çağrı Merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Kampanya Bilgileri Cardfinans internet sitesinden alınmıştır. Detaylı bilgi için www.cardfinans.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cardfinans'a Otomatik Ödeme Talimatı Verin 80 TL ParaPuan Kazanın

Fatura Ödemeleriniz için Cardfinans'a Otomatik Ödeme Talimatı verin 80 TL'ye varan ParaPuan Kazanın...

9 Mart-9 Mayıs 2009 tarihleri arasında CardFinans'ınıza ücretsiz fatura ödeme talimatı verin, 80 TL'ye kadar ParaPuan kazanın!

Kampanya kapsamında CardFinans'larına 1 ya da 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren CardFinans sahipleri 10.000 ParaPuan, 3 ya da 4 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren CardFinans sahipleri 40.000 ParaPuan, 5 adet ve üzeri otomatik fatura ödeme talimatı veren CardFinans sahipleri ise tam 80.000 ParaPuan kazanacaktır.

Kampanya Koşulları;
Kampanyaya sadece "yeni" fatura ödeme talimatları dahildir. Daha önceden CardFinans ya da herhangi bir Finansbank hesabında tanımlı olan talimatların kampanya döneminde iptal edilip yeniden CardFinans'a tanımlanması durumunda bu talimatlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya kapsamında 1 fatura ödeme talimatı için de, 2 fatura ödeme talimatı için de ödül sabit 10.000 ParaPuan'dır. Aynı şekilde 3 ve 4 fatura ödeme talimatlarının ödülü de sabit 40.000 ParaPuan'dır. Bir müşteri 5 ya da daha fazla talimat vererek kampanyadan 80.000 ParaPuan kazanabilir. Kampanya Şartlarının Devamı için Buraya tıklayın.

Kampanya Bilgileri Cardfinans internet sitesinden alınmıştır. Detaylı bilgi için www.cardfinans.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Worldcard Piyasaya Anında Worldpuan Pompalıyoruz Kampanyası

Akaryakıtınızı Worldcard ile alın, 25 TL'ye varan Worldpuan Kazanın...

9 Mart 2009 - 9 Nisan 2009 tarihleri arasında Worldcard'ınız ile yapacağınız her 100 TL'lik akaryakıt alışverişi size 25 TL'ye varan Worldpuan Kazandırıyor.

Her 100 TL'lik akaryakıt alışverişinize 25TL'ye varan Worldpuan anında hediye. Tek yapmanız gereken, KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak slibinizden çıkan şifreyi Turkcell 4454'e göndermek.

Kampanya Detayları:
Kampanya 9 Mart - 9 Nisan 2009 tarihleri arasında Yapı Kredi World Üyesi Akaryakıt istasyonlarından yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir. Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak POS slibindeki 10 haneli şifrenin SMS ile Turkcell 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli 1 SMS/2 kontördür. Bir müşterinin aynı gün içinde, aynı World üye işyerinden yapacağı harcamalardan yalnızca 1 tanesi için şifre basılacaktır. Her şifre için en fazla 25 TL’lik Worldpuan kazanılacak olup, Worldpuan’lar başarılı kampanya katılımını takiben 2 işgünü içinde kartlara yüklenir. Kazanılan Worldpuan’lar için son kullanım tarihi 20.04.2009’dur. Vakıfbank Worldcard, Business Club Worldcard, Otobil işlemleri ve Worldpuan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Bilgileri Worldcard internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için www.worldcard.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Braun Tarzını Yarat Çekiliş Sonuçları

Çekiliş Tarihi: 10.03.2009
İlan Tarihi: 12.03.2009
İlan Yeri : Akşam Gazetesi

Braun Tarzını Yarat Yarışmasına katılarak LA Seyahati ile 100 Adet Braun Cruzer3 Tıraş Makinesi Kazanan Talihliler 12.03.2009 tarihli Akşam Gazetesinde ilan edilmiştir.

Kazananları görmek için BURAYA tıklayın. (Yönlendirilen Site: Akşam Gazetesi-E Gazete Servisi-Sayfa 15)

Molped Haftanın Sorusu Kazandırıyor

Molped ile Haftanın Sorusunu Doğru Cevaplayın, Molped’den Hediye Paketi Kazanma Şansını Yakalayın… Buraya tıklayın hemen katılın.

Molped internet sitesinde yer alan Haftanın Sorusunu doğru cevaplayanlar arasında yapılacak çekilişle iki kişiye Molped’den Hediye Paketi Kazanma Şansını Yakalıyor.

Kampanya bilgileri Molped internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için www.molped.com.tr/ ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

SüperBravoo! Oynayın Kazanın

Bravoo! tarafından hazırlanan SüperBravoo! oyununu oynayın, Sony Ev Eğlence Sistemi, Sony Play Station3 veya Sony MP3 Player Kazanma Şansını Yakalayın... Buraya Tıklayarak Yarışmaya Başlayabilirsiniz.

10 Mart 2009 - 9 Nisan 2009 tarihleri arasında www.superbravoo.com/ internet sitesindeki oyunu oynayın, dereceye girin muhteşem hediyelerden birini kazanın.

Yarışma Hediyeleri:
1 Adet Sony Ev Eğlence Sistemi,
5 Adet Sony Play Station 3,
50 Adet Sony Mp3 Player.

Yarışma Bilgileri SüperBravoo! internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için www.superbravoo.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

PratikEv Yorum Yapın Süper Hediyeler Kazanın Kampanyası

Pratikev ’den Kıpır Kıpır bir Kampanya

05 Nisan 2009 tarihine kadar www.pratikev.com adresine girin, ürünler hakkında en çok Yorumu siz yapın, Muhteşem Hediyelerden Birini Kazanma Şansını Siz Yakalayın..

Yaptığınız ilk yorumda 1 TL anında sepetinizde, En çok yorum yapan İlk 10 kişiye süper hediyeler. Yorumları okuyun ve değerlendirin, Ürün seçerken fikriniz olsun. Beğendiğiniz ürünleri arkadaşlarınıza tavsiye edin.

Kampanya Hediyeleri:
1. Myguide 3,5 inch Ekranlı Araç Navigasyon Cihazı
2. Zinet 91 Parça Çatal Kaşık Takımı
3. Siemens 1800 Watt Elektrikli Süpürge
4. Blue House Trendy BH 555BS El Blender Seti
5. Braun 2010 SI Ütü
6. Fakir Vera Katı Meyve Presi
7. Arzum Modico Saç Kurutma Makinesi
8. Piranha Falcon X Type USB ve SD-MMC Kart Girişli 210 Kanal FM Transmitter
9. Ogatech OG A099 Şarj Cihazı
10. 3 Boyutlu Kız Kulesi Maketi

Hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların yorumları geçersiz sayılacaktır. Sadece yayınlanan yorumlar yarışmaya dahildir. Bu kampanya 5 Nisan tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Bilgileri Pratikev internet sitesinden alınmıştır. Detaylı bilgi için Buraya tıklayın. (Pratik Ev internet sitesi-www.pratikev.com)

Topitop Fan Hediye Yağmuru Kampanyası

Topitop Fun Ürünlerinden alın, Takımınızın Notebook'u, Sonp Play Staion Portable, Takımınızın Forması ve Futbol Topu Kazanma Şansını Yakalayın...

Topitop Fan Ürünlerinden çıkan şifreyi, ad, soyad ve adresini kelime aralarında boşluk bırakarak, tüm operatörlerden 2145’e kısa mesaj ile gönder, çekilişe katıl!

01.03.2009 – 29.05.2009 tarihleri arasında tuttuğunuz takımın Topitop'unu alın, çubuklardan çıkan şifreyi tüm operatörlerden 2145'e kısa mesaj ile gönderin muhteşem hediyelerden birini kazanma şansını yakalayın.

Kampanya Detayları:
Bu kampanya, Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 03.12.2008 tarihli ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-2389-10433 sayılı izni ile Deniz Ajans tarafından, 01.03.2009 – 29.05.2009 tarihleri arasında 3 ay süre ile, Türkiye genelinde, tüm Topitop Fan Ürün Grubu BJK, GS ve FB çeşitleri için düzenlenmiştir.

Şifreli Topitop Fan Ambalajlarınızı kampanya süresince ve 11 Temmuz 2009 tarihine kadar saklayınız, hediye teslimi için ibrazı zorunludur! 18 yaşından küçükler katılamaz, ikramiye alamaz.

Kampanyalı ürün ambalajındaki şifreyi, ad, soyad ve adresleriyle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak Türkiye’de faaliyet gösteren tüm operatörlerden 2145’e, kısa mesaj gönderenler çekilişe katılmaya hak kazanacaklardır. Hat sahibi olma zorunluluğu yoktur. Kısa mesajda bilgilerini eksiksiz yazan kişiler katılımcı olacaktır. Her şifre, kampanya süresince sadece bir kez kullanılabilir ve 1 çekiliş hakkı demektir. 1 kişi, aynı şifre numarası ile kampanyaya 1 kez katılabilir. Aynı kişinin farklı şifre ile tekrarlı katılımlarında; sadece şifre gönderimi yeterlidir, ad, soyad, adres bilgileri, bir önceki uzun yazım başarılı katılım bilgilerinden otomatik olarak alınacaktır. Aynı GSM numarasından farklı isimlerde, farklı şifreler ile yapılacak tekrarlı katılımlar için her ismin ilk katılımında, şifre, ad, soyad, yaş ve adres bilgilerini yazmak zorunludur, sonraki şifreler bu isme ve adrese otomatik olarak ilişkilendirilecektir. Her katılımcı gönderdiği şifrenin ait olduğu takımın çekiliş listesine dahil edilecektir.

Kısa mesaj ile başarılı katılım için bilgilerin, büyük ve noktasız harfler ve kısaltmalar ile aşağıdaki mesaj örneği düzeninde gönderilmesi önerilir.
MESAJ ÖRNEĞİ: B4XEE7R3M ALI YILMAZ SENLIK MAH CIHAN SOK GUNDUZ AP NO:5/12 EMINONU ISTANBUL

Aylık Çekilişler ile ;
• BJK katılımcılarından; her ay 1 kişiye olmak üzere, 3 ayda toplam 3 kişiye BJK Taraftar Notebook (Vestel Taraftar ONYX 154SG) hediyesi,
• GS katılımcılarından; her ay 1 kişiye olmak üzere, 3 ayda toplam 3 kişiye Notebook (Vestel ONYX 154SP) hediyesi,
• FB katılımcılarından; her ay 1 kişiye olmak üzere, 3 ayda toplam 3 kişiye FB Taraftar Notebook (Vestel Taraftar ONYX 154SG) hediyesi verilecektir.

Haftalık Çekilişler ile;
• BJK katılımcılarından; her hafta 1 kişiye olmak üzere, 12 haftada toplam 12 kişiye Sony PlayStationPortable + 1 oyun ve takım forması (BJK orijinal forma) hediye seti,
• GS katılımcılarından; her hafta 1 kişiye olmak üzere, 12 haftada toplam 12 kişiye Sony PlayStationPortable + 1 oyun ve takım forması (GS orijinal forma) hediye seti,
• FB katılımcılarından; her hafta 1 kişiye olmak üzere, 12 haftada toplam 12 kişiye Sony PlayStationPortable + 1 oyun ve takım forması (FB orijinal forma) hediye seti verilecektir.

Ayrıca;
• Kampanya süresince, her gün BJK için 19:03, GS için 19:05 ve FB için 19:07 saatleri ile ertesi gün 15:00’a kadar olan aralıkta, her takım için ilk kısa mesajı gönderen katılımcıya takımının forması,
• Kampanya süresince, her gün saat 15:00 ile 19:00 arasındaki 4 ayrı saat için, her saat diliminde, BJK için 1903.sn, GS için 1905. sn ve FB için 1907. sn.‘den itibaren her takım için ilk kısa mesajı gönderen katılımcıya takımının topu hediye edilecektir. Bir kişi 1 gün içinde max. 1 adet forma ve 1 adet top kazanabilir. Tekrarı durumunda 2. hediye, sıralamada yer alan bir sonraki kişiye verilir.
• Başarılı katılım yapan herkese anında mobil oyun indirecekleri wap push link’i ücretsiz gönderilecektir. Wap kullanımlarında, GPRS bağlantı ücreti, tüketici tarafından standart tarifeleri üzerinden ödenir.

Çekilişler, 1. ay ile 1. 2. 3. ve 4. haftaların çekilişi 10 Nisan 2009, 2. ay ile 5. 6. 7. ve 8. haftaların çekilişi 08 Mayıs 2009, 3. ay ile 9. 10. 11. ve 12. haftaların çekilişi 04 Haziran 2009 tarihlerinde ve saat 16:00’da olmak üzere 3 aylık ve 12 haftalık dönemler için Beyoğlu 27.Noteri Bankalar Şairziyapaşa Cad. Hidayet Han No:45 K:1 Karaköy - Beyoğlu / İstanbul adresinde noter huzurunda, toplam 3 kez yapılacaktır. Aylık katılım dönemleri 30 günlüktür. Haftalık katılım dönemleri; sadece 1. hafta 01-13.03.2009 arası olup takip eden haftalar için Cumartesi gününden Cuma gününe kadar 7 günlüktür.

Kazanan talihliler, 1. ay ile 1. 2. 3. ve 4. haftalar için 17 Nisan 2009, 2. ay ile 5. 6. 7. ve 8. haftalar için 15 Mayıs 2009 ve 3. ay ile 9. 10. 11. ve 12. haftalar için 11 Haziran 2009 olmak üzere Takvim gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Her çekiliş için gazete ilanı ile aynı tarihlerde, asil ve yedek talihlilere posta yolu ile tebligat yapılacaktır. İkramiyeyi teslim alabilmek için son başvuru tarihleri her çekiliş gazete ilanında ve sitede belirtilecek olup 1. çekiliş asil talihliler için 02.05.2009 ve yedek talihliler için 17.05.2009, 2. çekiliş asil talihliler için 30.05.2009 ve yedek talihliler için 14.06.2009, 3. çekiliş asil talihliler için 26.06.2009 ve yedek talihliler için 11.07.2009’dur. İkramiye teslimi; her çekilişe konu asil taihliler için asil talihli son başvuru tarihini takiben 1 ay, yedek talihliler için yedek talihli son başvuru tarihini takiben 1 ay içerisinde yapılacaktır. BJK ve FB taraftar notebook hediyeleri özel baskılı, GS için notebook hediyesi ise GS çıkartma eki ile verilecektir.

Detaylı Kampanya Şartları; Kent kurumsal internet sitesinden (www.kent.com.tr/) ve satış noktalarından öğrenilebilir.

TOPİTOP FAN, EĞLENCEYE DİL ÇIKAR !

Kampanya Bilgileri Kent internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi Kent kurumsal internet sitesinden ve satış noktalarından öğrenilebilir. www.kent.com.tr/

Bim 13 Mart 2009 Cuma Aktüel Ürünler

BİM Mağazalarında / Marketlerinde 13 Mart 2009 Cuma günü Satışa Sunulacak olan Aktüel Ürünler.

Kondisyon Bisikleti Satış Fiyatı: 140 TL
Aksport
Zaman, hız, mesafe, kalori, göstergeli
Nabız ölçer
Ayarlanabilir pedal direnci ve sele

Nokia 1680 Classic Satış Fiyatı: 105 TL
VGA kamera
Video kayıt ve oynatma handsfree özelliği
Wap version 2.0
Paket içeriği: Batarya, şarj cihazı kullanım kılavuzu
2 yıl firma garantili

Oyun Çadırı Satış Fiyatı: 19,90 TL
120x120x87 cm
Lisanslı

Çocuk Katlanır Sandalye Satış Fiyatı: 17,50 TL
32x42x64 cm
Lisanslı

Duş Perdesi Satış Fiyatı: 12,90 TL
120x200 cm
Çift kanatlı
% 100 polyester
Yıkanabilir
Perde takma halkalı

Reklam


Akrilik Banyo Seti Satış Fiyatı: 17,90 TL
Tuvalet fırçası, diş fırçalık sıvı ve katı sabunluk

Mutfak Çöp Kovası Satış Fiyatı: 25 TL
12 lt
Çelik
Pedallı
İçi kovalı

Ev Havlusu 2'li Satış Fiyatı: 5,50 TL
50x90 cm
%100 pamuk

Ülker Sütlü Çikolata Çikolatin 1000 g Satış Fiyatı: 9,95 TL

Reklam


Nesquik Kakaolu Süt 500 ml Satış Fiyatı: 1,60 TL

Dove Instentive-Cream 250 ml Satış Fiyatı: 4,90 TL
Yoğun bakım kremi

Size en yakın BİM Mağazasını öğrenmek için www.bim.com.tr/adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürün Bilgileri Bim İnternet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi Bim Mağazalarında/ Marketlerinde. www.bim.com.tr/

BİM "TOPTAN FİYATINA PERAKENDE SATIŞ"

Reklam

Kimlik Mağazaları İnanılmaz Fiyatlar Kampanyası

Kimlik Mağazalarında İnanılmaz İndirimler Sizleri Bekliyor...

Bir çok markayı bünyesinde barındıran Kimlik Mağazalarında İnanılmaz Fiyatlar... Kimlik Mağazaları %60-70-80'i bırak, gerçek indirime bak! sloganı ile müşterilerine inanılmaz indirim fırsatları sunuyor.

Kampanya kapsamında;

Erkek-Bayan Takım Elbise
89,00 TL

Erkek-Bayan Kaban
79,00 TL

Çocuk Sweat 8,90 TL

Pantolon 19,00 TL

Triko 19,00 TL

Gömlek 19,00 TL

Daha birçok üründe inanılmaz fiyatları görmek için en yakın Kimlik Mağazasına uğrayın.

Kimlik Mağazaları:
Ankara, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Antalya, Kayseri, Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa, Malatya, Elazığ, Van, Kars'da.

Kimlik Mağazalarının adreslerini www.kimlik.com.tr/ adresinden öğrenebilirsiniz.

İstikbal %50 İndirim Kampanyası


İstikbal'de Fırsatlar Canlanıyor, %50'ye Varan İndirimler Sizleri Bekliyor...

Şimdi İstikbal'de %50'ye varan indirim zamanı. Üstelik Şık yemek odalarında, konforlu oturma gruplarında ve kullanışlı yatak odası takımlarında kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor.

İstikbal'de %50 İndirimli Ürünler;
SL Optimal Yataklar (Tüm Ebatlar)
Comfort Yataklar (Tüm Ebatlar)
Modify Baza+Başlık
Merit Kanepe ve Koltuk Takımı

%40 İndirimli Ürünler;
Viscolex Yataklar (Tüm Ebatlar)
Orgaflex Yatak (Tüm Ebatlar)
Orgaform Yatak (Tüm Ebatlar)
Solid Baza+Başlık
Solid S Kanepe-Maksi oturma Grubu
Best Kanepe ve Maksi

İstikbal'de %30 ve %20 İndirimli ürünleri görmek ve size en ypakın İstikbal Satış Noktasını öğrenmek için BURAYA tıklayın.

Axess'e özel 2 ay taksit erteleme ve peşin fiyatına vade farksız 12 taksit seçeneği. (150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir)

Kampanya Bilgileri İstikbal internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için size en yakın İstikbal Satış Noktasını veya www.istikbal.com.tr/ 'yi ziyaret edebilirsiniz.

Yataş İndirimde Yeni Bir Sayfa Açıyoruz Kampanyası

Yataş İndirimde Yeni Bir Sayfa Açıyoruz Kampanyası ile muhteşem İndirim fırsatları sunuyor...

31.03.2009 tarihine kadar Yataş Satış Noktalarında Yatak Odasından, Yemek Odasına, Kanepelerden Koltuk Takımlarına kadar bir çok üründe inanılmaz İndirimler sizleri bekliyor.

Üstelik Axess'e özel Vade farksız 12 taksit fırsatı ile. (Axess'e özel 12 taksit kampanyası 450 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir.

Yataş İndirimde Yeni Bir Sayfa Açıyoruz Kampanyası kapsamında indirimli ürünlerden bazıları;

River Yatak Odası Takımı 1,498 TL
(4 kapaklı gardırop, 2 adet komidin, tuvalet masası, ayna, 140'lık River yatak başlığı)

Darnasus Yatak Odası Takımı 4.178 TL yerine 3,343,25 TL
(5 kapaklı gardırop, 2 adet komidin, tuvalet masası, ayna, 150'lık Darnasus yatak başlığı)

Fauna Yatak Odası Takımı 4.203 TL yerine 3.362,75 TL
(Sürme kapaklı dolap, 2 adet komidin, şifonyer, ayna, 160'lık Fauna yatak başlığı)

Glory Yemek Odası Takımı 1.944 TL yerine 1.529,50 TL
(Uzun büfe, yüksek büfe, büyütülebilir yemek masası, 4 adet Glory sandalye)

Danva Midi Oturma Grubu 2952 TL yerine 2.199 TL

Planet 180'lik Yemek Ünitesi 1.183 TL yerine 591,50 TL

Orion 90X180 cm yatak 507 TL yerine 380,25 TL

Blue Star 90X180 cm yatak 334,75 TL yerine 251,25 TL

Sandıklı Lüks Baza 90X190cm 378 TL yerine 321,50 TL

Size en yakın Yataş Satış Noktasını ve diğer indirimli ürünleri öğrenmek için Buraya tıklayın.

Kampanya Bilgileri Yataş internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için www.yatas.com.tr/'yi veya size en yakın Yataş Satış Noktasını ziyaret edebilirsiniz.

Deco Halı Yarısı Bizden Kampanyası %50 İndirim

Yeni Halınızı Deco'dan Hemen Seçin, Yarısını Ödeyin...

01.03.2009 - 30.04.2009 tarihleri arasında Deco Halı'dan alacağınız halıların %50'si Deco Halı'dan.

Klasikler, Modernler, Oturma Gruplarıyla aynı desene sahip Concept Halılar, Çocuk Halıları... Kaliteli, Benzersiz bir halı koleksiyonu ve aydınlatmalar... Deco'da şimdi %50'ye varan indirim var.

Üstelik Axess'e özel 2 ay erteleme ve peşin fiyatına vade farksız 12 taksit fırsatı. (150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.)

Deco Halı
444 33 44
www.decohali.com

Kampanya Bilgileri Deco Halı internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi İstikbal Satış Noktalarında ve www.decohali.com/ 'da.

NT 'den Kitap Alın Kontör Kazanın Kampanyası

Kitap Alışverişlerinizi NT Mağazalarından yapın, 10 Kontör veya 2,5 Dakika Kazanın.

NT'den (NT Mağazaları) yapacağınız her 20 TL'lik kitap alışverişe Avea, Turkcell veya Vodafone'den 10 Kontör veya 2,5 Dakika Hediye.

Kampanya Katılım Koşulları:
01 Mart 2009 - 31 Mart 2009 tarihleri arasında Türkiye genelindeki NT mağazalarından yapılacak KDV dahil 20 TL ve katlarında kitap alışverişinde bulunan katılımcılara kasadan katılım kartı verilecektir. Katılımcıya yaptığı KDV dahil 20 TL'lik alışverişin katları kadar katılım kartı verilecektir.
Katılımcılar bu katılım kartının üzerinde bulunan özgün şifreyi şifre, ad, soyad sırasında ve kelime aralarına birer boşluk bırakarak tüm operatörler için 3299 mesaj servis numarasına kısa mesaj ile göndererek veya www.nt.com.tr internet adresine şifre, ad soyad, cep telefonu ve e-posta adresi bilgilerini girerek 10 kontör/2,5 dakika kazanacaklardır. Bu kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Avea, Turkcell, Vodafone hatlarından katılım yapılabilir.
Kampanya Katılım Koşullarının Devamı İçin BURAYA tıklayın.

Kampanya Bilgileri NT Mağazaları internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için www.nt.com.tr/'yi veya NT Mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Kiler Hergün 10 Üründe Muhteşem Fiyatlar Kampanyası

Kiler 'de 10 Hergün 10 üründe Muhteşem İndirimler Başladı...

07 Mart 2009 - 20 Mart 2009 tarihleri arasında Kiler Mağazalarında hergün 10 üründe muhteşem fiyatlar sizleri bekliyor.

Kiler Mağazalarında Hergün 10 Üründe Muhteşem Fiyatlar Kampanyası kapsamında;

09 Mart 2009 Pazartesi günü İndirimli ürünlerden bazıları;
Uno Tost Ekmeği 500 gr 1,25 TL,
Kent Boringer Çorba Çeşitleri 0,29 TL,
Domestos WC 40 gr Blok Çeşitleri 1,99 TL,
Pınar Yoğurt 1500 gr 3,49 TL,
Fiskobirlik Fındık Ezmesi 430 gr 3,99 TL,
Calgon Kireç Önleyici 2500 gr 18,90 TL,

10 Mart 2009 Salı günü İndirimli ürünlerden bazıları;
Becel kase Margarin 500 gr 2,39 TL,
Özlem Sefa Piknik Macar Salam 250 gr 1,99 TL,
Ülker Dido 10'lu 1,99 TL,
Tat Domates Salçası 720 cc 2,59 TL,

11 Mart 2009 Çarşamba günü İndirimli ürünlerden bazıları;
Barilla 500 gr Makarna Çeşikleri 0,99 TL,
Bahçıvan Genç Kaşar Peyniri 400 gr 3,99 TL,
Alpella Ring 10'lu 1,79 TL,
Dove Yoğun Bakım Kremi 30 ml 0,95 TL,

12 Mart 2009 Perşembe günü İndirimli ürünlerden bazıları;
Pınar Kaşar Peyniri 500 gr 7,49 TL,
Sek Lezzetim Krem Peynir 200 gr 1,99 TL,
Ülker İçim Beyaz Peynir 750 gr 5,95 TL,
Yumurta 30'lu 5,95 TL,

13 Mart 2009 Cuma günü İndirimli ürünlerden bazıları;
Sek Süt 1 lt 1,39 TL,
Halk Paket Margarin 250 gr 0,59 TL,
Şölen ozmo 3'lü 1,75 TL,
Baby Star İkiz Paket Çocuk Bezi 10,95 TL,

16 Mart 2009 Cuma günü İndirimli ürünlerden bazıları;
Ülker Çikolatalı Gofret 10'lu 2,99 TL,
Sütçüm Süt 1 lt 0,99 TL,
Alo Konsantre Matik 6 kg 16,90 TL,
Gold Meyve Suyu Çeşitleri 1 lt 0,60 TL,

17-18-19-20 Mart 2009 indirimlerini görmek için Buraya tıklayın.

Size en yakın Kiler Mağazasını öğrenmek için Tıklayın.

Kampanya ve Ürün Bilgileri Kiler İnternet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için www.kiler.com.tr/ 'yi veya Kiler Mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Kangurum ve Migros Sanal Market 15 TL MaxiPuan Kampanyası

Kangurum ve Migros Sanal Market Alışverişlerinizi Maximum Kart'la yapın, 15 TL MaxiPuan Kazanın...

Maximum Kart'ınızla 2 Mart-28 Nisan 2009 tarihleri arasında Migros Sanal Market ve Kangurum' dan yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk peşin alışverişinize 15 TL ilave MaxiPuan Hediye!

Kampanya Detayları: Kampanya, Migros Sanal Market ve Kangurum' da 2 Mart-28 Nisan 2009 tarihleri arasında Maximum özellikli İş Bankası POS cihazlarından tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri ilk peşin alışverişte geçerlidir. Maximum Kart sahipleri Migros Sanal Market ve Kangurum' da tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri ilk peşin alışverişe 15 TL ilave MaxiPuan kazanacaklardır. İlave MaxiPuanlar 05.05.2009 tarihinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 14.05.2009'dur. Kampanya Detaylarının Devamı için Tıklayın.

Kampanya Bilgileri Kangurum internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için www.kangurum.com.tr/'yi ziyaret edebilirsiniz.

Sayısal Loto 07 Mart 2009 Çekiliş Sonuçları

SAYISAL LOTO 07 MART 2009 CUMARTESİ ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Kazanan Numaralar;
15 18 27 30 35 39

Çekiliş Tarihi:
7 MART 2009
Hafta: 643

6 bilen kişi sayısı: 2
Kişi başına düşen ikramiye: 845.796,20 TL
5 bilen kişi sayısı: 486
Kişi başına düşen ikramiye: 1.567,45 TL
4 bilen kişi sayısı: 22.863
Kişi başına düşen ikramiye: 18,60 TL
3 bilen kişi sayısı: 409.191
Kişi başına düşen ikramiye: 3,30 TL

Çekiliş Sonuçları Milli Piyango İnternet sitesinden alınmıştır. Resmi Bilgi için www.millipiyango.gov.tr/ 'yi ziyaret edebilirsiniz.

Migros'tan Sana Alın Tefal Tost Makinesi Kazanın

Migros'dan Sana Alın, Tefal Tost Makinesi Kazanma Şansını Yakalayın... ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN.

5-18 Mart 2009 tarihleri arasında , Migros yada Sanal Market'ten Migros Club Kart veya diğer Parolu kartlardan biriyle tek seferde 5 TL ve katları tutarında Sana Alışverişine 1000 Adet Tefal Avente Tost Makinesinden birini Kazanma Şansı!

Çekiliş 03.04.2009 tarihinde Kazananlar 09.04.2009 Vatan Gazetesi Türkiye Baskısında Duyurulacaktır. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0 212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı'ndan öğrenebilirsiniz.

Kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 18.02.2009 tarihve B.07.I.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-294-1405 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

Migros'larda;
Sana Ekmek Üstü Kase Margarin 500 gr. 2,49 TL,
Sana Hamurişi Paket Margarin 4x250 gr. 2 adet Kek Kalıbı Hediyeli 4,25 TL,
Sana Tereyağı Tadında Kase Margarin 250 gr. 1,30 TL.

Migros, Alışverişin En Hesaplısı, En Keyiflisi...
Size En yakın Migros Mağazasını öğrenmek için Buraya Tıklayın.

Kampanya Bilgileri Migros İnternet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için Buraya Tıklayın. (Yönlendirilen Site: Migros internet sitesi-www.migros.com.tr)

Migros'tan Domestos Rengarenk Alın 75 Kontör Kazanın

Migros Kazandıran Kampanyalarına Devam Ediyor...

Migros'tan Domestos Rengarenk 2 lt. alın, 75 Kontör yada 18,5 dakika Kazanın.

5 Mart 1 Nisan 2009 tarihleri arasında, Migros'tan Domestos Rengarenk 2 lt. alın, alışveriş fişinizin altındaki şifreyi Turkcell 3096'ya gönderin, 75 kontör yada 18,5 dakika Kazanın.

Kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından düzenlenmiştir. Hediye Kontör yüklemesi katılımı takip eden 48 saat içerisinde gerçekleştirilecek, dakika yüklemesi ise bir sonraki fatura dönemine yansıtılacaktır. Yüklenen Hediye Kontör yada dakikalar sadece Turkcell'den turkcell'e yapılan aramalar için geçerli olup üç fatura dönemi içerisinde kullanılması gerekmektedir. Kampanyaya katılım Turkcell Faturalı hatlar için 2 kısa mesaj, Hazırkart ve Muhabbet Kart için 4 kontördür. Bu Kampanya Milli Piyango izni kapsamı dışındadır.

Size En yakın Migros Mağazasını öğrenmek için Buraya Tıklayın.

Kampanya Bilgileri Migros İnternet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için Buraya Tıklayın. (Yönlendirilen Site: Migros internet sitesi-www.migros.com.tr)

DiaSa 06 Mart - 12 Mart 2009 İndirimleri

Her Zaman Karlı Alışveriş, Her Gün İndirimli Fiyatlar sloganı ile birçok üründe indirim fırsatları sunan Diasa İndirim Marketlerinde 06 Mart - 12 Mart 2009 tarihleri arasında satılan indirimli ürünler.

Ekolet Dana Kıyma kg 15,99 TL,
Dia Yoğurt 1500 gr 1,99 TL,
Çaykur Filiz Çay 500 gr 5,45 TL,
Dia Ayçiçek Yağı 5 lt 12,15 TL,
Dia Matik 8 kg 12,99 TL,
Domates Antalya 1,39 TL,
Patates File (Niğde) 3 kg/Adet 1,39 TL.

Size en yakın DiaSa İndirim Süpermarketini öğrenmek için Buraya Tıklayın.

İndirimli Ürün Bilgileri DiaSA internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi www.diasa.com.tr/ 'de ve DiaSa İndirim Süper Marketlerinde.

Şok Marketleri 05 Mart - 18 Mart 2009 İndirimleri


Daha Ucuzu Yok Sloganı ile hizmet veren Şok Marketlerinde 05 Mart 2009 - 18 Mart 2009 tarihleri arasında Satılacak indirimli Ürünler.

Size en yakın Şok Marketini öğrenmek için Buraya tıklayınız.

Şok Eski Kaşar Peyniri 400 gr 4,25 TL,
Şok Süt 1000 ml 1,15 TL,
Şok Sosis 200 gr 1,00 TL,
Şok Baton Sucuk 130 gr 1,00 TL,
Şok Yoğurt 1500 gr 2,50 TL,
Şok ayçiçek Yağı 2 lt 5,75 TL,
Şok Sıvı Sabun 500 ml 1.00 TL,
Şok Kağıt Havlu 4'lü 2,25 TL,
Şok Tuvalet Kağıdı 12'li 3,75 TL,
Şok Makarna 0,69 TL,
Sütaş Tava Yoğurt 1000 gr 3,10 TL,
Banvit Piliç Burger Klasik 360 gr 4,25 TL (1 Alana, 1 Bedava)
Saray Nut Gold Frambuazlı 137 gr, Çikilop 8'li 152 gr 1,00 TL,
Ülker Golden Antepfıstıklı Sütlü Çikolata 80 gr 1,49 TL,
Maret Yöre Salam 250 gr 39,5 TL (1 Alana, 1 Bedava)
Sütaş Light Peynir 700 gr 6,45 TL,
Eti Yulaflı, Sultani, Burçak 0,75 TL,
Aroma Limonata 1 lt 1,25 TL,
Bahçıvan Burgaz Taze Kaşar Peyniri 700 gr 4,45 TL,
Şok Kırmızı Mercimek 1000 gr 3,25 TL,
Bahçıva Dilimli Beyaz Peynir 420 gr 4,95 TL,
Çamlıca Gazoz 1,5 lt 1,10 TL,
Doğuş Bitkisel Çay Çeşitleri 1,75 TL,
Coca Cola Zero-Light 1,5 lt 1,65 TL,
Şok Matik 2,5 kg 5,00 TL,
Şok Çamaşır Yumuşatıcısı 4000 ml 4,00 TL,
Şok Bulaşık Makinesi Seti (Tuz 1,5 kg+Parlatıcı 500 ml+Toz Deterjan 1 kg) 6,95 TL,
Şok Temizlik Bezi 3'lü 0,75 TL,
Scotch Brite Yeşil sünger 6'lı alana 900 ml Şok Sıvı Bulaşık Deterjanı Hediye 3,75 TL,
Canbebe Süper Eko Paket Çocuk Bezi Çeşitleri 10,50 TL,
colgate Diş Macunu Üçlü Etki 125 ml 1,75 TL,
Derby Tek Bıçaklı Tıraş Aleti 5'li poşet 1 Alana 1 Bedava 2,25 TL,
İpek Şampuan Çeşitleri, Saç Kremi 750 ml 2,50 TL.

Şok Marketleri 05 Mart - 18 Mart 2009 Gıda Dışı İndirimleri

Oyuncak Jeep Satış Fiyatı: 9,90 TL
Sürtmeli,
Vakumlu Ambalajda
Çeken Jeep

Renkli Elbiseli Oyuncak Bebek Satış Fiyatı: 2,50 TL
Şeffaf Çanta Kutulu,
Renkli Elbiseli Paula Bebek

El-Yüz Havlusu Satış Fiyatı: 2,90 TL/Adet
50*100 cm
%100 Pamuk

Tokalı Bayan Terlik Satış Fiyatı:3,90 TL
36/40 Numaralarda
Poliüretan Taban
Lacivert ve Kahve Renklerde

2'li Vakumlu Hurç Satış Fiyatı:9,90 TL
80*100 cm ve 60*80 cm

Slikon Çırpıcı Satış Fiyatı: 1,95 TL/Adet
Slikon Spatula Satış Fiyatı: 1,95 TL/Adet
Slikon Fırça Satış Fiyatı: 1,95 TL/Adet

3'lü Çelik saklama Kabı Satış Fiyatı: 6,90 TL
14-16-18 cm
Plastik Kapaklı

Ütü Masası Bezi Satış Fiyatı: 2,75 TL
140/52 cm
Isıya Dayanıklı
Çeşitli Desenlerde

Cam Kapaklı Sığ Tencere Satış Fiyatı: 15,90 TL
28 cm
Değişik Renklerde
Cam Kapaklı
Yapışmaz Yüzey

Sierre 37 ekran Televizyon (STD) Satış Fiyatı: 119,00 TL
100 Program
AV Girişi
Kablolu Yayınlara Uygun
Otomatik Kapanma
Stereo Ses

CVS Su Filtleri Elektrik Süpürgesi Satış Fiyatı: 79,90 TL
1600 W
Monoblok Gövde
By-Pass Motor
Kademeli Filtre Sistemi ile Tos Kaçırmama
Yüksek Emiş Gücü
Sessiz Kullanım
Üfleme Özelliği

Şok Market İndirim Bülteni Migros internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi Şok Mağazalarında. Size En yakın Şok Marketini öğrenmek için Buraya tıklayın.

Bellona Hayalinizi Gerçekleştirecek Değiştirme Kampanyası

Bellona ile Eski Mobilyalarınızı Değiştirin Hayallerinizi Gerçekleştirin...

01 Mart 2009 - 30 Nisan 2009 tarihleri arasında Bellona Emektar (Eski) Mobilyalarınızı evinizden alıyor, yenilerini evinize getiriyor.

Bellona Mobilya Hayalinizi Gerçekleştirecek Değiştirme Fırsatı Kampanyası Kapsamında;

Bellona Linea Koltuk Takımı 740 TL Değiştirme İndirimi ile,
Bellona Frenza Baza 337 TL Değiştirme İndirimi ile,
Bellona Ergo Pedic Çift Kişilik Tek Yatak 280 TL Değiştirme İndirimi ile,
Bellona Lorenzo Yemek Takımı 780 TL Değiştirme İndirimi ile,
Bellona Lorenzo Yatak Odası 780 TL Değiştirme İndirimi ile sizlere getiriyor.

Üstelik Axess'e özel 2 ay taksit erteleme ve vade farksız 12 Taksit fırsatı ile. (12 Taksit uygulaması 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.)

Size en yakın Bellona Mağazasını / Satış Noktasını öğrenmek için Buraya tıklayın.

Kampanya Bilgileri Bellona internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için www.bellona.com.tr/ veya size en yakın Bellona Satış Noktasını (Mağazasını) ziyaret edebilirsiniz.

Süper Loto 06 Mart 2009 Çekiliş Sonuçları

SÜPER LOTO 6/54 ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Kazanan Numaralar
3 5 8 17 39 44

Çekiliş Tarihi: 5 MART 2009
Hafta: 72

6 bilen kişi sayısı: 12.Devir
Kişi başına düşen ikramiye: 34.150.274,17 TL

5 bilen kişi sayısı: 829
Kişi başına düşen ikramiye: 3.611,40 TL

4 bilen kişi sayısı: 50.438
Kişi başına düşen ikramiye: 64,80 TL

3 bilen kişi sayısı: 963.046
Kişi başına düşen ikramiye: 5,45 TL

Çekiliş Sonuçları Milli Piyango İnternet sitesinden alınmıştır. Resmi Bilgi için www.millipiyango.gov.tr/ 'yi ziyaret edebilirsiniz.

MasterCard Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Tatil Kampanyası

MasterCard'ınızı Kullanın, Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum 'da Tatil Kazanma Fırsatını Yakalayın...

1 Mart-1 Nisan 2009 tarihleri arasında MasterCard’ını en çok kullanan 5 çift, Avrupalı okurlar tarafından 2008’in en iyi spa’sı seçilen Six Senses Spa’yı bünyesinde bulunduran Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’da MasterCard Unique Travel Experience ayrıcalığıyla 3 gece-4 günlük paha biçilemez bir tatil kazanacak.

Kazanan talihliler, "Paha biçilemez" anlar sunan MasterCard Special Moment’tan iki kişilik Özel Aroma Terapi Masajı ile kendilerini yenileyecekler.

Kampanya Koşulları:
Kampanya dönemi 1 Mart-1 Nisan 2009 tarihleri arasındadır. Kampanya dönemi boyunca 100 TL ve üzeri en çok alışveriş cirosu yapan (nakit hariç) 5 MasterCard kart hamili (Gold ve üstü kartlar) kampanya hediyesi olan seyahat paketini kazanacaktır. Kampanya Koşullarının Devamı için Tıklayın.

Kampanya Bilgileri MasterCard internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için www.mastercard.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tansaş Bir Millet Uyanıyor Tansaş 'dan Bedava Pyrex Alıyor Kampanyası

Tansaş Bir Millet Uyanıyor Sloganı ile Kampanyalarına Devam Ediyor...

Tansaş 'tan yapacağınız her 10 TL 'lik alışverişte bir çıkartma alın, biriktirdiğiniz çıkartmalarla Pyrex 'leri kazanmaya adım adım yaklaşın.

Kampanya 9 Mart 2009 - 26 Haziran 2009 tarihleri arasında geçerlidir. Her 10 TL'lik alışverişe bir çıkartma verilir. 10 TL'lik alışverişe alkollü ürünler, sigara, kontör, elektrikli elektronik ürünler dahil değildir. Kazanılan Pyrex 'ler 12 Temmuz 2009'a kadar Tansaş'lardan alınabilir.

Size en yakın Tansaş'ı öğrenmek için Buraya tıklayın.

Carrefour Akılalmaz İndirimler Kampanyası

Carrefour Akılalmaz İndirimler Kampanyası ile indirimlerine devam ediyor...

03 Mart 2009 – 18 Mart 2009 tarihleri arasında Carrefour ’da Şimdi Giyim’den Gıda’ya Elektronik’ten Ev Gereçlerine birçok üründe Akılalmaz İndirimler sizleri bekliyor.

Carrefour Akılalmaz İndirimler Kampanyası Kapsamında:
Elektronikte %25,
Sezon Sonu Tekstil Ürünlerinde %70,
Gıda Ürünlerinde %20,
EV Gereçlerinde %40,
Carrefour Markalı Ürünlerde %10’a varan indirimler sunuyor.

Size en yakın Carrefour ‘u öğrenmek için Buraya tıklayın.

Kampanya Bilgileri Carrefour İnternet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için www.carrefour.com.tr/ ’yi veya Carrefour Mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Kipa Teknoloji İndirim Günleri Başladı

Kipa 'da TeknoKipa İndirimleri Başladı...

4 Mart 2009 – 17 Mart 2009 tarihleri arasında Kipa ‘da Elektronik/Teknoloji ürünlerde muhteşem indirimler sizleri bekliyor. Üstelik Advantage, Bonus,, Cardfinans, Maximum, World ve Axess’e Vade Farksız 6 veya 12 taksit fırsatı ile.

Kipa TeknoKipa Günleri kapsamında indirimli ürünlerden bazıları;

Altus AL-362 No-Frost Buzdolabı 699,90 TL yerine 599,90 TL (49,99 TLx12 Ay Taksit)
Schaub Lorenz /Cartel Concept 82 Ekran LCD TV 999,90 TL yerine 649,90 TL (54,16 TLx12 Ay Taksit)
Acer Emachines Dizüstü Bilgisayar 1,199 TL yerine 949 TL (79,08 TLx12 Ay Taksit)
Sony PlayStation 3 80 Gb + Kablosuz Kumanda+Oyun Hediye 1,099 TL yerine 849 TL (70,75 TLx12 Ay Taksit)
HP 2133 8,9” Netbook 1,099 TL yerine 999 TL (83,25 TLx12 Ay Taksit)
HP Preserıo FV615 Dizüstü Bilgisayar 1,699 TL yerine 1,399 TL (116,58x12 Ay Taksit)
Canon Inkjet Ip1300 Yazıcı 59,90 TL yerine 44,90 TL,
HP CB683A DeskjetF2280 Yazıcı Tarayıcı Fotokopi 129,90 TL yerine 109,90 TL (9,16TLx12 Ay Taksit)
Nokia 5310 Cep Telefonu 399 TL yerine 369 TL (30,75 TLx12 Ay Taksit)
Samsung D900 Cep Telefonu + 1 Gb Hafıza Kartı Hediye 339 TL yerine 279 TL (23,25 TLx12 Ay Taksit)
BenQ C850 Dijital Fotoğraf Makinesi 179 TL yerine 159 TL (13,25 TLx12 Ay Taksit)
Sony NWZ-B133/B 1 Gb Mp3 Player 89,90 TL yerine 59,90 TL (4,99 TLx12 Ay Taksit)
Sinbo SVC-3438 Elektrikli Süpürge 69,90 TL yerine 59,90 TL (4,99 TLx12 Ay Taksit)

Size en yakın Kipa 'yı öğrenmek için Buraya tıklayın.

Ürün ve Kampanya Bilgileri Kipa İnternet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için www.kipa.com.tr/ adresini ziyaret edebilir veya size en yakın Kipa'yı ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bankası Bir Tıka 45 TL Bonus Kampanyası


Garanti Bankası İnternet Şubesi veya Cep Şubesine Girin 45 TL değerinde Bonus Kazanma Şansını Yakalayın...

3-23 Mart tarihleri boyunca haftaiçi her gün saat 08:00-20:00 saatleri arasında her saat başı İnternet veya Cep Şubesi'ne giriş yapan ilk 5 kişi, 45 TL değerinde bonus kazanıyor.

İnternet/Cep şubesi şifreniz yoksa hemen alın, sadece bir tık ile bonus kazanma fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Detayları için Garanti Bankası internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri Garanti Bankası internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için www.garanti.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.

Adese Kraft iPod Shuffle Kampanyası

Adese 'den Alışveriş Yapanlar Harika Hediyeler Kazanmaya Devam Ediyor...

02 Mart 2009 02 Nisan 2009 tarihleri arasında Adese kart ile Adese Mağazalarından Kraft Ürünlerinden 10 TL ve üzeri alışveriş yapın iPod Shuffle Kazanma Şansını yakalayın.

Adese Mağazalarından belirtilen tarihler arasında Kraft ürünlerinden 10 TL ve üzeri alışveriş yapanlar arasında yapılacak sıralamada 1.,10.,20.,30.....190. olan 20 müşteri ıpod-shuffle kazanacaktır.

Size en yakın Adese ve Adesem Mağazasını öğrenmek için Buraya tıklayın.

Kampanya Bilgileri Adese internet sitesinden alınmıştır. Detaylı bilgi Adese ve Adesem Mağazalarında.

Aker Mağazaları Peugeot 207 Çekiliş Sonuçları

15 Aralık 2008 - 15 Şubat 2009 tarihleri arasında Aker Mağazaları'ndan 50 TL'lik alışveriş yapanlar arasında yapılan çekilişte kazananlar listesi.


0047080 ÜMMÜHAN BİNGÜL ASİL TALİHLİ
0012671 BELGIN KARAMAN 1. YEDEK TALİHLİ
0051847 FATMA HAKYEMEZ 2. YEDEK TALİHLİ
0033083 FİGEN KARAYEL 3. YEDEK TALİHLİ

İkramiye kazanan asil talihlinin 18 Mart 2009 tarihine kadar, yedek talihlilerin 2 Nisan 2009 tarihine kadar Rumeli Cd. Nakiye Elgün Sk. No: 17/3 Osmanbey Şişli/İstanbul adresine veya Tel: 0212 231 32 73-74 no’lu telefona başvurmaları gerekmektedir.

Sonuç bilgileri Zaman gazetesinden alınmıştır. Resmi ve Detaylı Bilgi için belirtilen telefon numaralarını aramanız gerekmektedir.

Bim 06 Mart 2009 Cuma Aktüel Ürünler

BİM Mağazalarında / Marketlerinde 6 Mart 2009 Cuma günü Satışa Sunulacak olan Aktüel Ürünler.

Sauna Belt Satış Fiyatı: 22,90 TL
30-60 derece arası sıcaklık ayarı
Kumandalı
CE begeli

Arayan Numarayı Gösteren Telefon Satış Fiyatı: 18,90 TL
FSK / DTMF / ETS uyumlu
12 rakam kapasiteli
Mavi ışıklı jumbo
LCD ekran
99 gelen 18 aranan numara hafızası
65 VIP numara hafıza
Ekranda analog saat

Yatak Koruyucu Çift Kişilik Pepenoero Satış Fiyatı: 13,90 TL
150x200 cm
%100 pamuk
Köşelerde örme lastikli

Reklam


Bloklu Kamyon Satış Fiyatı: 6,50 TL
CE belgeli

Albüm Satış Fiyatı: 4,50 TL
10x15 cm
200 fotoğraf kapasiteli

Radyatör Kurutmalık Satış Fiyatı: 5,90 TL
51x33 cm
3m askı kapasiteli

Sıvı Sabunluk Satış Fiyatı: 8,90 TL
65x185 cm
350 ml sıvı kapasiteli

Reklam


Poşet Sepeti Satış Fiyatı: 2,95 TL
Sabitleme için yapışkan bant içerir
Farklı renklerde

Banyo Lifi ve Topuk Taşı 2,50 TL
3 adet lif ve1 adet topuk taşı

Mini Sıcak Su Torbası Satış Fiyatı: 1,50 TL
20x12cm
PVC malzemeden

Çözünebilir Hazır Kahve Nescafe 200 g Satış Fiyatı: 10,20 TL

Kahve Beyazlatıcısı Nestle 500g Satış Fiyatı: 5,80 TL

Krema Dost Satış Fiyatı: 1,25 TL

Prezervatif Okey 5' li Satış Fiyatı: 5,50 TL
Sıcak temas

Size en yakın BİM Mağazasını öğrenmek için www.bim.com.tr/adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürün Bilgileri Bim İnternet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi Bim Mağazalarında/ Marketlerinde. www.bim.com.tr/

Reklam

Bonus Şanslı 100 Kişi Aranıyor Kampanyası

Bonus Kontör Kart ve Paracard ile Şanslı 100 Kişi Aranıyor...

1 Mart – 5 Nisan tarihleri arasında her hafta Visa Electron logolu Bonus Kontör ile en çok alışveriş işlemi yapan ilk 100 kişiye 100 TL değerinde bonus hediye. Kampanyaya Paracard ile de katılabilirsiniz.

Kampanya Detayları:
Bu kampanya T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 18.02.2009 tarihli ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-279-1471 sayılı yazısı ile, Milli Piyango İdaresi izni kapsamı dışında düzenlenmiştir. Kampanya, 01-08.03.2009/09-15.03.2009/16-22.03.2009/23-29.03.2009/30.03-05.04.2009 tarihleri arasında 5 haftadan oluşmaktadır. Visa Electron logolu Paracard ve Bonus Kontör Card sahiplerinden, ilgili hafta içinde en çok işlem yapan ilk 100 kişiye 100,00 TL değerinde bonus verilecektir. Aynı işyerinden aynı gün içinde yapılan birden fazla işlem tek işlem sayılacaktır. ATM işlemleri sayılmayacak; sadece alışveriş işlemleri değerlendirilecektir. İlgili kampanya dönemleri arasında yapılan minimum 10 TL tutarındaki işlem adetleri baz alınacaktır. Kampanyaya 18 yaşından küçükler ile T. Garanti Bankası A.Ş ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Devamı için Tıklayın.

Kampanya Bilgileri Bonus Kart internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için Buraya Tıklayın. (Yönlendirilen Site: Bonus İnternet Sitesi)

Adese Huggies Alanlar Kazanıyor Kampanyası

Adese Kampanyaları ile Kazandırmaya Devam Ediyor...

01 Mart - 31 Mart 2009 tarihleri arasında Adese ve Adesem Mağazalarından Adese Kart ile Huggies ürünlerinden en çok siz alın, 1 yıllık Bebek Bezi veya Kaşmir Halı Kazanma Şansını Yakalayın.

Hediyeler:
1.ve 2.Ye 1 yıllık Bebek Bezi 6 koli (30 paket) ikiz paket,
2.’den sonraki 40 kişiye Kaşmir Halı (80x125)

Size en yakın Adese ve Adesem Mağazasını öğrenmek için Buraya tıklayın.

Kampanya Bilgileri Adese internet sitesinden alınmıştır. Detaylı bilgi Adese ve Adesem Mağazalarında.

Real Bu Fiyatlar Teknolojiyi Sarsar Kampanyası

Real Hipermarketlerinde Teknoloji Ürünlerinde İnanılmaz Fiyatlar...

28.02.2009 - 06.03.2009 tarihleri arasında Real Hipermarketlerinde Real Hipermarketlerinde Teknoloji ürünlerinde Muhteşem İndirimler sizleri bekliyor.

Real 'de Bu Fiyatlar Teknolojiyi Sarsar Kampanyası kapsamında;
Casper E5200 Masaüstü Bilgisayar 1.099 TL yerine 999 TL,
Samsung U900 Cep Telefonu 539 TL yerine 489 TL,
Arçelik 7420 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 229 TL yerine 149 TL,
Tüm 82 inc LCD Televizyonlarda Ekstra %10 indirim.

Size en yakın Real Hipermarketini öğrenmek için Buraya tıklayın.

Kampanya Bilgileri Real internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi Real Hipermarketlerinde ve www.real.com.tr/ 'de.

Adese İkincisi %50 İndirimli Ürünler


Adese ve Adesem Mağazalarında İkincisi %50 İndirimli Ürün Günleri Başladı...

28 Şubat 2009 - 15 Mart 2009 tarihleri arasında Adese ve Adesem Mağazalarında bir çok üründe ikincisi %50 indirimli fiyatlardan satılıyor.

Size en yakın Adese ve Adesem Mağazasını öğrenmek için Buraya tıklayın.

(Resimleri Büyütmek için üzerine tıklayın)
İndirimli ürün bilgileri ve resimleri (insert) Adese internet sitesinden alınmıştır. Detaylı bilgi Adese ve Adesem Mağazalarında.

Hayat Su Görüşlerinize Önem Veriyor Kampanyası

Hayat Su 'ya Hayat Magazin 2.Sayısı Hakkındaki Görüşlerinizi Bildirin, Arçelik Su Isıtıcısı Kazanın... Buraya Tıklayın Görüşlerinizi Bildirin.

Hayat Su görüşlerinize önem veriyor!

31 Mart 2009 tarihine kadar Hayat Su 'ya Hayat Magazin'in 2. sayısını inceleyerek görüşlerini paylaşan her 20.kişiye Hayat Su 'dan Arçelik su Isıtıcısı Hediye.

Kampanyadan faydalanmak için Hayat damacana su abonesi olmak gerekmektedir.
Kampanya ilk 1000 katılımcı için geçerlidir.
Kampanya son katılım tarihi 31 Mart 2009'dur.

Kampanya Bilgileri Hayat Su internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için Buraya tıklayın.

Siemens Zeo The Hero Oyunu Kazandırıyor


Siemens Zeo The Hero Oyununu Oynayın Jetmatic Bulaşık Makinesi Kazanın...

25.02.2009 - 13.03.2009 tarihleri arasında http://zeolit.siemensevaletleri.com/ adresindeki Zeo The Hero Oyununu Oynayın Siemens Jetmatik SN26T552EU zeolit kurulama özellikli bulaşık makinesini Kazanma Şansını Yakalayın.

Oyun Nasıl Oynanır: Katılımcılar Zeolit özellikli bulaşık makinesindeki bulaşıkların üzerindeki damlacıkları Zeo ile birlikte toplayarak bulaşıkların en kısa sürede kurumasını sağlayacaklardır. Oyunun sonunda en kısa sürede damlacık toplayarak birinci olan talihli ödül kazanacaktır.

Kazanan talihliler 18.03.2009 itibari ile www.siemensevaletleri.com adresinden duyurulacak ve aynı zamanda da e-posta vasıtasıyla bilgilendirilecektir.

Yarışma Bilgileri Siemens internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi http://zeolit.siemensevaletleri.com/ adresinde.

Diasa 27 Şubat - 05 Mart 2009 Promosyonları

Her Zaman Karlı Alışveriş, Her Gün İndirimli Fiyatlar sloganı ile birçok üründe indirim fırsatları sunan Diasa İndirim Marketlerinde 27 Şubat 2009 - 05 Mart 2009 tarihleri arasında satılan indirimli ürünler. (Resmi Büyütmek için üzerine tıklayın.)

Yörsan Tam Yağlı Taze Kaşar 700 Gr 7,99 TL,
Mandalina Mersin Kg 0,99 TL,
Mantar Paket 400 Gr 1,99 TL,
Dia Çemenli Dana Pastırma 3 Al 2 Öde 9,80 TL,
Dia Kayseri Mantısı 450 Gr 1,59 TL,
Dia Kola 2,5 Lt 0,99 TL,
Dia ayçiçek Yağı 1 Lt 2,45 TL,
Dia Makarna Çeşitleri 500 Gr 0,67 TL,
Omomatik Konsantre 3 Kg Alana Domestos 2160 Gr Hediye 17,15 TL,
Calgonit Powerball Set 7,95 TL,
Soft Üç Katlı Tuvalet Kağıdı 8'li 3,65 TL.

Size en yakın DiaSa İndirim Süpermarketini öğrenmek için Buraya Tıklayın.

İndirimli Ürün Bilgileri DiaSA internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi www.diasa.com.tr/ 'de ve DiaSa İndirim Süper Marketlerinde.

Carrefour Elektronikte Fırsat Kampanyası

Carrefour 'da Elektronik Alışverişleriniz, Alışveriş Çeki Kazandırıyor...

24 Şubat 2009 - 04 Mart 2009 tarihleri arasında Carrefour 'lardan yapacağınız Elektronik Alışverişleri size Alışveriş Çekleri Kazandırıyor.

150-249 TL arası alışverişlerinize 15 TL,
250-399 TL arası alışverişlerinize 30 TL,
400-599 TL arası alışverişlerinize 60 TL,
600-999 TL arası alışverişlerinize 100 TL,
1000-1499 TL arası alışverişlerinize 150 TL,
1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 300 TL alışveriş çeki kazanma fırsatını kaçırmayın.

Kazanılan çekler 31 Mart'a kadar kullanılabilecektir.

Kampanya Bilgileri Carrefour internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi Carrefour 'larda.

Marks&Spencer 149 TL Mont Hediye Kampanyası

Marks&Spencer 'dan Erkek Giyim Alışverişi Yapın, 149 TL değerindeki Mont Hediyeniz Olsun...

26 Şubat 2009 - 16 Mart 2009 tarihleri arasında Marks&Spencer 'dan yapacağınız 500 TL ve üzeri erkek giyim alışverişlerinize 149 TL değerinde Mont Hediye.

Üstelik erkek klasik giyimde 200 TL ve üzeri alışverişlerinize %15 İndirim.

Size en yakın Marks&Spencer Mağazasını öğrenmek için Buraya tıklayın.

Kampanya Bilgileri Marks&Spencer internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi Marks&Spencer Mağazalarında.

Yurtiçi Kargo Müşteri Memnuniyeti Ödüllü Anket Sonuçları

04.02.2009 - 20.02.2009 tarihleri arasında Yurtiçi Kargo İnternet Sitesinde yer alan Müşteri Memnuniyeti Anketine katılarak Ödül Kazanan Talihlileri Öğrenmek için BURAYA tıklayınız.

VCD kazananları Öğrenmek için BURAYA,
Dect Telefon Kazananları Öğrenmek için BURAYA,
Kol saati kazananlar için BURAYA,
Radyolu kalem kazananları Öğrenmek için BURAYA tıklayınız.

Kampanya TV olarak Kazanan Talihlileri Kutlarız.

Avea Sevgililer Günü Wap Kampanyası Sonuçları

Avea Sevgililer Günü Wap Kampanyası (Pırlanta) Kazananlar Listesi

15 Ocak 2009 – 14 Şubat 2009 tarihleri arasında düzenlenen Sevgililer Günü WAP Kampanyası sonucunda hediye kazanan talihli Avea aboneleri belli oldu. Eğer telefon numaranız ve isminiz aşağıdaki listede ise tebrikler! Hediye teslimatı ile ilgili olarak en kısa zamanda sizinle temasa geçilecektir.

ARİŞ TEKTAŞ PIRLANTA YÜZÜK KAZANAN ASİL TALİHLİ LİSTESİ

TELEFON NO ADI SOYADI ŞEHİR
905068511523 AYSEL TOPÇU ANKARA
905069072468 ENGİN ÖZBEY ANKARA
905069975591 SEVİM ÖZBEY ANKARA
905069980657 ŞAHADEN DİLSİZ GAZİANTEP
905069980694 KAMİL DİLSİZ GAZİANTEP
905389275432 ARZU TOPÇU ANKARA
905443197587 İLHAN TOPÇU ANKARA
905544415409 ATİLLA KARINCA ANKARA
905544415411 CENGİZ KARINCA ANKARA
905544415412 FEVZİYE KARINCA ANKARA
905544430572 İRFAN TOPÇU ANKARA
905549472588 AYDIN DİLSİZ GAZİANTEP
905549472589 GÜLDEN DİLSİZ GAZİANTEP
905549472594 FATMA ÖZTÜRK ANKARA

Kampanya TV olarak Kazananları Tebrik Ederiz.

Kampanya Sonuçları Avea internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi için Buraya tıklayın. (Avea internet sitesi-www.avea.com.tr)

Reklam