Pepsi Yaz Kampanyası - Pepsi Yaşatır Seni

Pepsi Çekiliş Kampanyası - Pepsi Toyota Auris Çekiliş Kampanyası - (www.pepsiyasatirseni.com) için Buraya tıklayabilirsiniz.2011 Pepsi Kampanyası

Pepsi Yaz Kampanyası ile Kazandırmaya Devam Ediyor...

Pepsi Yaz Kampanyası 2.Dönem: 18-21 Mayıs 2009.

Promosyonlu tüm Pepsi 2.5 L-1L-450 ml-330 ml. ürünlerinin ve Fruko 2.5L-1.5 L ambalajlarının kapaklarının ve / veya açma halkalarının altından çıkacak şifreyi ad, soyad ve adres bilgilerini, kelime aralarında birer boşluk bırakarak sırasıyla yazıp Turkcell 5757 kısa mesaj numarasına gönderen tüm Turkcell Faturalı, Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri, 10.000 TL ve 1.000 TL değerinde para yüklü hediye kartlar için çekiliş hakkı kazanıyor.

Çekiliş Tarihi: 25.05.2009
Sonuç Açıklanma Tarihi ve Yeri: 30.05.2009. Güneş Gazetesi, www.pepsi.com.tr ve www.pepsiyasatirseni.com

Kampanyaya nasıl katılacaksınız:
Belirtilen Pepsi ve Fruko ürünlerinden satın alıp ürünlerin kapak veya açma halkaları altındaki şifreyi kısa mesajla Turkcell 5757 numarasına gönderen tüm Turkcell Faturalı, Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri katılabilir.

Kampanya hediyeleri:
Turkcell abonesi katılımcılar her gün yaptıkları ilk başarılı katılımda 10 kontör / 2,5 dakika, gün içinde yaptıkları diğer katılımlarda ise Pepsi’den sürpriz içerikler kazanacaktır.

Kampanya süresince başarılı katılımda bulunan kişiler arasında Milli Piyango İdaresi kurallarına göre yapılacak haftalık çekilişlerle, her gün 10 kişi 1.000 TL, 1 kişi 10.000 TL bakiye yüklü Hediye Card kazanacaktır.

Unutmayın, Çekilişe katılıp 1.000 TL ve 10.000 TL bakiye yüklü Hediye Card kazanma şansını yakalamak için şifre ile birlikte AD, SOYAD ve ADRES bilgilerini de yazmanız gerekmektedir.

Kampanya Bilgileri ve Görseli Pepsi internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi www.pepsi.com.tr/ ve www.pepsiyasatirseni.com/'da.

1 yorum:

  1. selam biz çekilişe katılmak istiyorum.bana çekilişe nasıl katılacağını söyler misin.çünkü bu çekilişe ihtiyaçım var.çekilişe hemen katılmak istiyorum.cevabınızı bekliyorum.benim adım mehmet güven.

    YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.